top of page

Služby

ŘEZANÉ SAMOLEPKY

Řezané samolepky jsou výborné na polep cedulí,

výloh, aut, oken a dalších hladkých povrchů. My používáme samolepky 5-ti leté, tedy s dlouhou trvanlivostí. Barevnice je velmi široká, takže si vybere úplně každý.

VENKOVNÍ STOJANY

Před prodejny nebo na akce je vždy nejlepší kovoý stojan, který upozorní zákazníka na spoustu zajímavých věcí nebo akční nabídky. Jeho váha a stabilita ho předurčuje na místa, kde by jiné stojany lítaly ve větru.

PLACHTY

Plachtovina je jeden z nejlevnějších nosičů reklamy. Je prakticky neomezena velikostí a  snese tiskem všechno. Díky UV laminaci dokážeme Vaše plachty udržet aktivní po mnoho let.

DIGITÁLNÍ TISK

Digitálně tiskneme bannery, plakáty, samolepky. Vše prakticky v neomezené velikosti. Bannery i samolepky umíme laminovat pro delší trvanlivost a ochraně proti oděru. Umíme samolepky libovolně oříznout v různém tvaru.

PLACKY

Pro firmy, děti, kapely, prostě pro všechny.  Placka jako nosič loga nebo připravované akce. Ale placku můžete použít i jako označení účastníků koncertu, oslav nebo svatby. Můžeme Vám nabídnout průměry 44 a 58mm.

LOGA OD NÁS

Připravíme Vám graficky Vaši jedinečnou značku pro podnikání - logo. Po jeho vytvoření Vám dodáme jeho provedení v různých fotmátech pro další použití.

ROLLUPY

Rychlý, přenosný, dobře viditelný a dostatečně velký. To je RollUp.

POTISK TEXTILU

Textil nejen dodáváme ve velmi širokém rozsahu, ale také ho umíme potisknout. Jednak potiskujeme textil řezaným nebo tištěným transférem, ale také digitálním tiskem. Všechny technologie se mohou vzájemně doplňovat.

SÍTOTISK

Potiskujeme PE tašky i papírové tašky, krabice, případně jiné komponenty, které jsou pro sítotisk určené.

GRAVÍROVANÉ NÁPISY

Gravírované nápisy uchycené distančními spojkami vytváří krásný 3D pohled. A když se je podaří i nasvítit, vynikají krásnou plastičností a stínovými efekty.

MALBY NA FASÁDU

Ve výstavbě.

POLEPY AUT

Auta jsou významným nosičem reklamy. Umíme je nejen celé zalepit, ale i polepit řezanou reklamou nebo použít schválenou samolepku OneVision na zadní i boční skla. Cedule potiskujeme s UV laminací pro delší trvanlivost a ochraně proti oděru. 

VÝŠIVKY A NÁŠIVKY

Vyšíváme na textily, které to umožňují. Můžeme až šestibarevné provedení grafiky. Výšivky i nášivky jsou trvanlivé a velmi reprezentativní.

HRNKY

Hrnek je krásný dárek nejen s věnováním, ale i fotkou či jinou grafikou. Je to praktický dárek, který nejen potěší, ale i zpříjemní

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Aktuální katalog - klikněte: Dárky 24

TISKOVINY

Umíme tisknout plakáty všech velikostí a dokonce i větší než A0. Stejné je to s letáky, které tiskneme na velmi kvalitní digitální tiskárně jak jednostranně, tak oboustranně. Stejně tak vizitky, pozvánky, pohledy, blahopřání... 

bottom of page